Кубок Поділля з класичного жиму лежачи 2017 (протоколи)

11 червня у Вінниці пройшов Кубок Поділля з класичного жиму лежачи. Змагання проходили у спортивному комплексі «Аквамарин». У змаганнях прийняли участь 34 спортсмени. Основна кількість учасників була з Вінниці та Вінницької області. Також були учасники з Волинської, Житомирської та Одеської області.
Слід відмітити, що у змаганнях приймали участь спортсмени різного рівня, від новачків, до майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного класу.

Серед жінок не було рівних майстру спорту міжнародного класу Шевчук Мар’яні. Яка при власній вазі 56 кілограмів, вижала штангу вагою 125 кілограмів.

Серед чоловіків не було рівних майстру спорту Каськуну Віталію. У ваговій категорії до 120 кг, він вижав штангу вагою 222,5 кілограмів. Що забезпечило йому перемогу в абсолютній першості, по коефіцієнту Вілкса, серед чоловіків. Друге місце у абсолютній першості посів Тодоренко Богдан, котрий пожав штангу вагою 190 кг, у ваговій категорії до 83 кг. Третім став Добриднюк Володимир.

Основною метою, перед організаторами, було створення таких умов, при яких спортсмени змогли б отримувати належний досвід та підвищувати рівень спортивної майстерності. Важливу роль у цьому зіграло суддівство. Об’єктивне суддівство за правилами Міжнародної Федерації Пауерліфтингу забезпечували: старший суддя - 10 разовий рекордсмен світу та чемпіон світу, Європи та України Чупринко Іван, срібна призерка, та двічі бронзова призерка чемпіонатів світу Шкарапута Ірина, бронзовий призер чемпіонату Європи, майстер спорту міжнародного класу, Коломієць Віталій.

Організаційний комітет змагань щиро вдячний всім учасникам та глядачам за те, що допомогли організувати справжнє свято сили!
Окрему подяку хочеться виразити керівництву спортивного комплексу «Аквамарин» за підтримку та надану можливість провести змагання. Чоловічій перукарні Gentlemen’s Club за подарунки для учасників. Компанію-постачальника продукції світових брендів спортивного харчування в Україні «Імперія Спорту» та інтернет магазин kingshop.com.ua за надані призи для нагородження переможців, у абсолютній першості серед чоловіків та жінок, та сприяння розвитку спорту.

До статті додається протокол змагань.