Кубок Поділля з класичного жиму лежачи 2018 (результати)

10 червня у Вінниці пройшли змагання Кубок Поділля з класичного жиму лежачи. Жим – це найпопулярніша вправа, яку виконують відвідувачі спортивних залів. Для тренувань з жиму лежачи не потрібно особливого обладнання. Потрібно лише, щоб була лавка для жиму, та штанга.
«Ми вже третій рік поспіль проводимо подібні змагання. Основною метою змагань є залучення до занять спортом спортсменів початкового рівня, та набуття ними належного досвіду, для подальшої участі у всеукраїнських змаганнях. Також ставимо акцент на залученні спортсменів більш високого рівня, підвищенні видовищності змагань та залученні глядачів» – розповідає один із організаторів змагань, Олександр Півнюк.
У змаганнях прийняли участь 37 спортсменів з Вінниці та області, а також Львова та Києва. Серед учасників були спортсмени різного рівня, як новачки, так і спортсмени більш професійного рівня. Наймолодшому учаснику 16 років, а найстаршому 50. Старший суддя змагань, чемпіон та рекордсмен світу Чупринко Іван, слідкував за об’єктивністю суддівства.
Спортсмени змагаються у вагових категоріях серед чоловіків та жінок. А також визначаються абсолютні переможні за спеціальним коефіцієнтом, який залежить від маси тіла спортсмена. Таким чином спортсмени малих чи середніх вагових категорій можуть змагатись зі спортсменами великих вагових категорій.
У абсолютній першості серед чоловіків перемогу отримав Качан Олександр, пожавши штангу вагою 220 кг при власній вазі 100 кг. Другим став Каськун Віталій, його результат 225 кг, при власній вазі 109 кг. Третє місце заняв Добриднюк Володимир, він пожав штангу вагою 195 кг при власній вазі 80,6 кг.
Серед жінок першою стала, Майстер Спорту міжнародного класу, Шкарапута Ірина, другою Каськун Катерина, та третьою Червак Наталія.
Також слід відзначити, що в цілому, на змаганнях були показані досить хороші результати. Майже у кожній ваговій категорії велася щільна боротьба за призові місця, а гаряча підтримка вболівальників додавала атмосфери та стимулювала спортсменів на підкорення власних рекордів.
Окремо слід подякувати спортивному комплексу «Аквамарин» за теплий прийом та створення всіх умов для проведення змагань. Нашим постійним спонсорам, магазину спортивного харчування kingshop.com.ua, та чоловічій перукарні Barbershop Gentlemen's Club Вінниця, за подарунки для переможців та призерів змагань. Також велика вдячність всім спортсменам та вболівальникам, без яких би нам не вдалося організувати це свято сили!