Результати: Відкрита першість Вінниці з класичного жиму лежачи

16 жовтня у спортивному клубі "Аквамарин" пройшла Відкрита першість Вінниці з класичного жиму лежачи. У змаганнях брали участь спортсмени з Вінниці, районів Вінницької області та Києва.

У ваговій категорії до 66 кілограмів, перше місце зайняв Слив'юк Іван, з результатом 100 кг. Друге місце зайняв Камінський Дмитро, який показав такий самий результат, але поступився переможцю за власною вагою. Третє місце зайняв Білик Ілля.

У ваговій категорії до 74 кг переможцем став Тодоренко Богдан, з результатом 160 кг. Друге місце посів Антошко Денис, з результатом 127,5 кг.

Напружена боротьба спостерігалась у ваговій категорії до 83 кг. Переможцем у цій ваговій категорії став Добриднюк Володимир, з результатом 170 кг. Друге місце зайняв Зубко Михайло з результатом 165 кг. Бронзовим призером став Величко Владислав, який показав результат 162,5 кг.

У ваговій категорії до 93 кілограмів переможцем став Бортник Сергій, з міста Києва. Він показав результат 192,5 кг, та опередив свого найближчого суперника на 40 кілограмів. Друге місце посів Криничний Володимир, з результатом 152,5 кг. Третім став Барчук Олександр, з результатом 135 кг.

У ваговій категорії до 105 кілограмів перемогу здобув, Жуковський Микита, з міста Києва. З результатом 185 кілограмів, він на 2,5 кілограма опередив свого суперника, Прудіус Олександра з міста Ладижин, який показав результат 182,5 кг та посів друге місце. Третім став Лозовський Дмитро, з результатом 162,5 кг.

У ваговій категорії понад 105 кілограмів перше місце посів спортсмен із Вінниці, Рудков Валерій. З результатом 210 кілограмів, він опередив свого найближчого суперника на 20 кілограмів. Другим став Комар Владислав з результатом 190 кг. Третє місце зайняв Крат Владислав, з результатом 150 кг.

Переможцями у абсолютній першості стали:
1 місце: Рудков Валерій,
2 місце: Бортник Сергій,
3 місце: Добриднюк Володимир.

Переможці вагових категорій були нагороджені подарунковими сертифікатами від Barbershop GENTLEMEN`S CLUB, Винница.
Переможці абсолютної першості були нагородженні цінними призами, спортивним харчуванням, від інтернет магазину спортивного харчування Kings Nutrition | Спортивное Питание Украина

Велика подяка керівництву спортивного комплексу Аквамарин, всім, хто допомагав та брав участь у організації, а також спортсменам та глядачам. Завдяки чому, нам спільно, вдалося провести справжнє свято сили.